Vila Gregory (vila Urania), Potos

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Vila Gregory (vila Urania), Potos

Mesaj necititde daiana_elisa » Vin Feb 26, 2016 4:26 pm

Ceau,
Am cumpărat cazare in Potos pentru anul acesta la Vila Gregory (din cate am vazut cred ca vechea denumire Vila Urania ) -pe harta de pe Google o gasesc exact deasupra tavernei Irene pe malul marii.
Stiti ceva de ea e ok ?- camerele sa fie curate ma intereseaza si sa se respecte descrierea de pe site-uri adica aer conditionat , frigider etc.
Daca imi puteti fi de ajutor v-as fi recunoscatoare.
daiana_elisa
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Feb 26, 2016 12:06 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times

Re: Vila Gregory ( vila Urania )

Mesaj necititde Maria » Sâm Feb 27, 2016 9:45 pm

daiana_elisa scrie:Ceau,
Am cumpărat cazare in Potos pentru anul acesta la Vila Gregory (din cate am vazut cred ca vechea denumire Vila Urania ) -pe harta de pe Google o gasesc exact deasupra tavernei Irene pe malul marii.
Stiti ceva de ea e ok ?- camerele sa fie curate ma intereseaza si sa se respecte descrierea de pe site-uri adica aer conditionat , frigider etc.
Daca imi puteti fi de ajutor v-as fi recunoscatoare.

Nu am stat, nu am vazut live camerele. Am cautat pe net si din poze par foarte curate, dar nu deasupra la Irene, poate au pus gresit (oricum, prin zona).
Sa va asteptati la galagie de la barurile de pe faleza. Macar sa compensati printr-o vedere la mare! Vacanta frumoasa si sa veniti cu poze! :)
Avatar utilizator
Maria
Consilier
 
Mesaje: 1013
Membru din: Mie Ian 29, 2014 5:53 pm
Has thanked: 15870 times
Been thanked: 8914 times

Re: Vila Gregory ( vila Urania )

Mesaj necititde daiana_elisa » Lun Feb 29, 2016 8:18 am

Multumesc pentru raspuns, ne-am asumat faptul ca va fi galagie insa de doream foarte mult o camera cu vedere la mare la un pret rezonabil si am gasit ce ne doream la aceasta vila. Sper doar ca pozele sa corespunda cu realitatea.
daiana_elisa
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Feb 26, 2016 12:06 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times

Vila Gregory (vila Urania), Potos

Mesaj necititde daiana_elisa » Mar Iul 26, 2016 12:50 pm

Revin cu informatii despre vila :wave: : vila este situata deasupra de barul Cuba , este la fel ca si pozele pe care le gasiti pe internet, singurul defect ar fi galagia ( pana la ora 2 este muzica si o sa fie dificil daca aveti probleme cu asta, pe noi nu ne-a deranjat atat de tare).Baia este un pic cam veche dar nu aveam nevoie numai de un loc sa facem dus, era totusi curat. Camera e draguta, lenjeriile s-au schimbat o data cea ce pentru noi a fost suficient. Vila e foarte aproape de plaja (e cel mai bun atu iar noi am avut vedere la mare) si are aer conditionat care ne-a fost de mare folos. :thumbup:
daiana_elisa
 
Mesaje: 5
Membru din: Vin Feb 26, 2016 12:06 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 12 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori


cron