Makrina Hotel Studios, Skala Potamia

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Makrina Hotel Studios, Skala Potamia

Mesaj necititde dchircu » Mie Feb 18, 2015 11:51 am

Buna,
Cunoasteti aceasta locatie, a stat cineva acolo? Nu prea ma gasit review-uri despre acest hotel si as dori mai multe informatii despre aceasta locatie.
Am primit o oferta pentru 2015 (15-25 iulie) de 50 euro/studio/noapte.
Multumesc!
Avatar utilizator
dchircu
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 16, 2014 11:52 am
Localitate: Timisoara
Has thanked: 14 times
Been thanked: 17 times

Re: Makrina Hotel Studios, Skala Potamia

Mesaj necititde Mihaela » Mie Feb 18, 2015 3:18 pm

Buna si bine ai venit pe forum! Pt ca observ ca nu scrie nimeni care a stat acolo sau in zona o s-o fac eu.
Nu m-am cazat la Makrina Studios, dar pentru ca mi-au placut mult am fost in 2010 si am facut niste poze, am intrebat de pret pt anul urmator. Unul dintre patroni este un rocker. In fiecare studio si apartament era cate o mini bucatarie utilata cu tot ce e nevoie pt a face preparate simple. Pretul mi se pare maricel fata de ceea ce ne daduse atunci, dar pe toata insula au crescut preturile in ultimii ani. Mi s-a parut curatenie, liniste si frumos. Esti aproape de mare, de mini marketuri, taverne.
Fan inrait Masha and the Bear
Avatar utilizator
Mihaela
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 989
Membru din: Lun Feb 24, 2014 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1396 times
Been thanked: 3048 times

Re: Makrina Hotel Studios, Skala Potamia

Mesaj necititde dchircu » Mie Feb 18, 2015 3:51 pm

Multumesc pentru raspuns, Mihaela. Daca ma hotarasc la aceasta locatie ma gandesc sa negociez putin la pret. :)
Avatar utilizator
dchircu
 
Mesaje: 5
Membru din: Mar Dec 16, 2014 11:52 am
Localitate: Timisoara
Has thanked: 14 times
Been thanked: 17 times

Re: Makrina Hotel Studios in Skala Potamia, Thassos

Mesaj necititde Mihaela » Mie Feb 18, 2015 4:02 pm

Cu multa placere! Fiind inca early booking cred ca mai poti negocia. Asa cum am mai spus, depinde de multi factori ca sa obtii un discount bun: early booking, nr de zile petrecute in hotelul respectiv, nr de camere inchiriate, cate camere a mai rezervat pana atunci proprietarul. Bafta sa obtii pretul pe care esti dispus sa-l platesti!
Fan inrait Masha and the Bear
Avatar utilizator
Mihaela
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 989
Membru din: Lun Feb 24, 2014 10:12 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 1396 times
Been thanked: 3048 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 33 vizitatori


cron