Vlachogiannis Hotel, Skala Prinos

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Vlachogiannis Hotel, Skala Prinos

Mesaj necititde Ade » Vin Apr 04, 2014 4:57 pm

Am stat aici in septembrie, cazarea e decenta, un raport calitate-pret ok, noi am dat 30 eur/noapte.
Plusuri:
-curatenie zilnica;
-detinuta de o familie de greci simpatici, care desi nu stiau bine engleza se descurcau prin "gimnastica" :lol: ;
-gradina micuta, dar cocheta si bine intretinuta, aveau si un mini spatiu de joaca pt copii;
-balcon mare;
-o gramada se plaje de jur imprejur, cu apa foarte mica, nisip si pietre, foarte putin populate;
-locatia este destul de retrasa, cateva case prin preajma(asta e de trecut la plus sau minus in functie de preferinte :lol: ).

Minusuri:
-camera si baie destul de micute.

In concluzie, a fost un punct bun de plecare pentru excursiile zilnice.
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Avatar utilizator
Ade
Consilier
 
Mesaje: 1335
Membru din: Dum Feb 23, 2014 5:54 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9587 times
Been thanked: 9035 times

Re: Vlachogiannis Hotel, Skala Prinos

Mesaj necititde gabriel » Vin Apr 04, 2014 9:37 pm

pun si eu cateva foto cu gradina hotelului, dar si cu smochinul care ajungea in dreptul balconului nostru fiind deliciul sotiei in fiecare dimineata.
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Avatar utilizator
gabriel
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 1403
Membru din: Joi Ian 23, 2014 11:10 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9813 times
Been thanked: 4268 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori