Rainbow apartments - Skala Potamia

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Rainbow apartments - Skala Potamia

Mesaj necititde raitar » Dum Ian 26, 2014 10:57 pm

Datele de mai jos corespund anului 2012.

Locatia are 5 apartamente independente, spatioase, ingrijite si bine utilate. Curtea este generoasa dar nu are foarte multa umbra, locuri de parcare suficiente, dispune de loc de joaca pentru prichindei. Distanta fata de plaja, 300m. Are spatiu amenajat si dotat pentru gratar.

DSC_7208.jpg
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
http://blogulluiiocan.wordpress.com/
Sa-ti cunosti limitele este foarte important, sa-ti recunosti limitele este de admirat.
Avatar utilizator
raitar
 
Mesaje: 124
Membru din: Joi Ian 09, 2014 4:01 pm
Has thanked: 34 times
Been thanked: 291 times

Re: Rainbow apartments - Skala Potamia

Mesaj necititde oana » Mie Iul 16, 2014 7:49 pm

Noi am fost cazati alaturi de Rainbow , la Posidonia Apartments. Nu prea gasisem pe net pareri despre aceasta locatie, ne-a incintat insa curtea foarte spatioasa (minunata pt copii, dar si pt parinti), apropierea de plaja si ...pretul :). Conditii decente, camerele destul de spatioase, zona fff linistita, proprietarii foarte ok. Una peste alta ne-am simtit bine si nu am regretat alegerea facuta, desi a fost cam la "noroc".
oana
 
Mesaje: 3
Membru din: Mar Mai 27, 2014 7:40 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 9 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 28 vizitatori