Nefeli studio, Skala Potamia

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Nefeli studio, Skala Potamia

Mesaj necititde costinel01 » Joi Aug 11, 2016 7:16 pm

Buna seara! O sa plec pe 24.08 in Thassos ,si sunt cazat la Nefeli studio in Skala Potamia .Puteti sa mi dati mai multe detalii despre locatie,plaja taverne din apropiere de unde pot inchiria o masina.v as fi recunoscator avand in vedere ca este prima data cand merg in Thassos.Va multumesc
costinel01
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Aug 11, 2016 7:12 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Nefeli studio, Skala Potamia

Mesaj necititde MG79 » Vin Aug 19, 2016 6:01 am

Salut,
In primul rand te felicit pentru alegerea facuta.Thassos este o locatie de vis de care o sa te indragostesti la prima vedere.Acum 6 ani am vizitat pentru prima data insula si de atunci an de an ma in torc cu aceeasi placere ca prima data. Am stat doi ani consecutiv la Nefeli.Cazarea eate super.Este la 20.de m de malul marii si la 100-150 de m de cea mai apropiata plaja si cea mai frumoasa plaja dupa parerea mea.Tavernele sunt chiar langa voi,iar centrele de inchrieri masini sunt peste tot..Daca va inchiriati masina,mergeti in Limenaria in port pentr croaziera cu vaporasul lui Vassilis.O sa-l gasiti acolo si neaparat sa negociati cu el.O sa va ajunga undeva in jur de 20 de euro de adult.Este o experienta de neuitat.Daca vreti seara greceasca,puteti merge la terasa lui Augustos in Theologus.Va doresc vacanta placuta!
MG79
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Aug 19, 2016 5:45 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 2 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 36 vizitatori