Vile langa hotel Fedra Golden Beach

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Vile langa hotel Fedra Golden Beach

Mesaj necititde anghelada » Mar Mar 22, 2022 4:03 pm

As dori sa aflu daca stie cineva (sau a fost cazat) cum se numesc vilele care sunt la malul marii din vecinatatea Hotelului Fedra ( in stanga cum se priveste marea de la terasa hotelului Fedra). Cand am fost acum vreo 3 sau 4 ani cred, le-am remarcat cand am parcat si am mancat la Hotel Fedra.
Multumesc!
anghelada

Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: rf vile langa hotel Fedra Golden Beach

Mesaj necititde callatis06 » Mar Mar 22, 2022 5:45 pm

Dacă vorbim de vilele din pozele atașate, eu știu că nu sunt în circuitul turistic, iar proprietarii nu le închiriază (cel puțin așa zicea Dimitra, fiica proprietarului hotelului Fedra - Nikos Batagiannis). Asta se întâmpla acum câțiva ani. Să nu se fi schimbat ceva între timp. :wave:
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
callatis06
Super Fan Thassos

Has thanked: 8444 times
Been thanked: 3925 times

Re: Vile langa hotel Fedra Golden Beach

Mesaj necititde anghelada » Mie Mar 23, 2022 5:13 pm

Mulțumesc!! Da, despre acestea vorbeam. Uf. Cautam o vila cu 4 sau 5 dormitoare pentru 4 sau 5 familii cu cate un copil mare si nu prea găsesc ceva covenbail. M-am uitat la ele atunci, dar nu era nimnei pe acolo sa intreb. Multumesc!!
anghelada

Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Înapoi la Cazare Thassos