DIETE

Restaurante, diete, retete etc.

Re: DIETE

Mesaj necititde Tabby » Lun Ian 06, 2020 1:33 pm

...sau așa ?!? :lolno: :silent: :lolno:
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
"... nu m-am născut în Grecia, ci cred că Grecia s-a născut în mine..."
Avatar utilizator
Tabby
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 642
Membru din: Mar Feb 21, 2017 2:03 pm
Localitate: Bacau
Has thanked: 5672 times
Been thanked: 4603 times

Re: DIETE

Mesaj necititde Tabby » Vin Apr 10, 2020 8:40 am

de sezon :silent:
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
"... nu m-am născut în Grecia, ci cred că Grecia s-a născut în mine..."
Avatar utilizator
Tabby
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 642
Membru din: Mar Feb 21, 2017 2:03 pm
Localitate: Bacau
Has thanked: 5672 times
Been thanked: 4603 times

Re: DIETE

Mesaj necititde damblagiu » Mie Sep 16, 2020 12:37 pm

Tabby scrie:E cineva la dietă ?!? :wave:

Azi se împlinesc trei luni de când beau numai apă, nici o picatură acidulat. Sunt trei luni în care mănânc numai fructe, verdețuri, fără cartofi prajiți, fără grăsimi, fără pâine, fără carne și făcând sport non-stop. Nu mai pun nimic în gură după ora 18:00...
Schimbările în corpul și creierul meu sunt incredibile. Mă trezesc la 4 A.M., și alerg până la 6 A.M., după aceea ajung acasă fac un duș cu apă rece și toată ziua sunt plin de energie...
Nu știu cine a scris textul, dar îmi place tare mult!


Care or fi schimbările alea din creier și cum și-a dat seama de ele? Am auzit că dietele astea mai drastice i-au facut pe unii să o ia razna.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: DIETE

Mesaj necititde Tabby » Lun Sep 21, 2020 4:09 pm

damblagiu scrie:
Tabby scrie:E cineva la dietă ?!? :wave:

Azi se împlinesc trei luni de când beau numai apă, nici o picatură acidulat. Sunt trei luni în care mănânc numai fructe, verdețuri, fără cartofi prajiți, fără grăsimi, fără pâine, fără carne și făcând sport non-stop. Nu mai pun nimic în gură după ora 18:00...
Schimbările în corpul și creierul meu sunt incredibile. Mă trezesc la 4 A.M., și alerg până la 6 A.M., după aceea ajung acasă fac un duș cu apă rece și toată ziua sunt plin de energie...
Nu știu cine a scris textul, dar îmi place tare mult!


Care or fi schimbările alea din creier și cum și-a dat seama de ele? Am auzit că dietele astea mai drastice i-au facut pe unii să o ia razna.


:lol: nu sunt în măsură să îți dau un răspuns la întrebarea cu schimbările din creier :lolno: , eu am mâncat numai după ora 22-23 :angel: și chestii care clar nu se încadrau in cele enumerate mai sus, ca de exemplu: prăjitură cu fistic și sirop de miere din regiunea Antakya (din păcate nu i-am reținut numele)
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
"... nu m-am născut în Grecia, ci cred că Grecia s-a născut în mine..."
Avatar utilizator
Tabby
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 642
Membru din: Mar Feb 21, 2017 2:03 pm
Localitate: Bacau
Has thanked: 5672 times
Been thanked: 4603 times

Anterior

Înapoi la Gastronomie

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori