Endless Blue House - Skala Kallirachi

Moderator: Publicitate

Endless Blue House - Skala Kallirachi

Mesaj necititde Publicitate » Mie Apr 28, 2021 5:37 pm

Endless Blue House este un apartament cu vedere la mare, situat în Skala Kallirachi, aproape de plaja cu nisip.
1.jpg
2.jpg

Apartamentul are 50 m2. În dormitor există două paturi de o persoană, iar în camera de zi există un pat dublu. La cerere, se poate adăuga pat suplimentar.
Bucătăria este utilată, are un frigider mic, minicuptor, prăjitor de pâine, ceainic și aparat de cafea. Din bucătărie se intră în baia cu duș.
d1.jpg
d2.jpg
d3.jpg
d4.jpg
d5.jpg
d6.jpg
d7.jpg
d8.jpg
d9.jpg
d10.jpg
d11.jpg
d12.jpg
d13.jpg
d14.jpg
d15.jpg
d16.jpg
d17.jpg
d18.jpg
d19.jpg
d20.jpg
d22.jpg
d21.jpg

g.jpg
g2.jpg
g1.jpg
g3.jpg
g4.jpg
g5.jpg
g6.jpg
g7.jpg
g8.jpg
g9.jpg
z.jpg
z1.jpg
z2.jpg

Grădina este mare și vă stă la dispoziție în exclusivitate, există grătar, șezlonguri și masă cu scaune.
Șezlongurile pot fi duse la plajă, dacă doriți. Cea mai apropiată plajă este la 140 m distanță și nu este dotată cu șezlonguri și umbrele.
Este disponibil loc de parcare.
Centrul satului este la 250 m distanță.

Localizare: https://www.google.ro/maps/place/40%C2% ... 4d24.53321
Skala Kallirachi

Rezervări

Tel.: +30 6985856367 (limba romana - Violeta)
+30 6976755994
E-mail: hotelvranas@yahoo.gr, gvranas@hotmail.com
Publicitate
ForumThassos.RO

Has thanked: 95 times
Been thanked: 2084 times

Re: Endless Blue House - Skala Kallirachi

Mesaj necititde RoxanaRadu » Sâm Aug 14, 2021 1:30 am

Am fost găzduiți pentru o săptămână la Endless Blue House și a fost o alegere care ne-a întrecut cu mult așteptările. Atât casa, cât și gazdele cu adevărat ospitaliere și interesate să ne simțim bine.

Despre căsuță pot spune că ne-a oferit ocazia de a vedea apusuri marine spectaculoase, ne-a dat sentimentul unui loc în care timpul s-a oprit și ne-a ajutat sa ne relaxam și să ne deconectăm total. Nu este doar o "vilă" sau o "pensiune" sau "o casă", ci o experiență completă.
Ne-a plăcut să ne relaxăm în curte, printre migdali și rodii, dar și pe balconul cu priveliște înspre mare. Iar golful și plaja aflate la 2 minute de casă ne-au permis să înotăm de câte ori am avut chef, chiar și înainte sau după intoarcerea de la plaje mai vestite ale insulei. Dimineața si la apus, golful și plaja erau numai ale noastre.

Gazdele, Violeta și Iorgos, au făcut tot ce le-a stat in putință să ne ajute, mai mult decât cere "fișa postului". Ne-au ajutat să rezolvăm unele aspecte practice, care ne-ar fi încurcat puțin vacanța.
Păstrăm cu drag cadourile pe care ni le-au dăruit ca amintire și așteptăm cu nerăbdare să revenim. Pentru noi, este locul de vacanță perfect.

Subiect ridicat ultima oară de Anonymous Sâm Aug 14, 2021 1:30 am.
RoxanaRadu

Înapoi la Hoteluri