Eric's Villa - Skala Potamia

Moderator: Publicitate

Eric's Villa - Skala Potamia

Mesaj necititde Publicitate » Mie Iun 24, 2020 12:31 pm

În zona pitorească Skala Potamia, pe partea estică a insulei Thassos, Eric’s Villa vă pune la dispoziție o cazare ideală.
Într-o locație frumoasă și liniștită, aflată la doar 250 de mare, vă veți petrece o vacanța minunată!
Proprietarii, mereu plăcuți și de ajutor, sunt dornici să vă ofere o vacanță de neuitat și lipsită de griji.
IMG_20210618_140624.jpg
1.jpg

11.jpg

Apartamentele noastre pot găzdui confortabil până la 4 persoane. Dispun de un pat dublu și de o canapea extensibilă sau paturi suprapuse. Există o bucătărie complet utilată, care o face ideală pentru familiile cu copii.
Studiourile încăpătoare și utilate complet pot găzdui 3 sau 4 persoane, dispunând de un pat dublu și o canapea extensibilă, precum și de o bucătărie complet utilată.
erics-thassos-24.jpg
erics-thassos-28.jpg
erics-thassos-52.jpg
erics-thassos-29.jpg
erics-thassos-38.jpg
erics-thassos-41.jpg

Dotări Apartamente și Studiouri
Aer condiționat
Bucătărie
Cuptor cu microunde
Masă de bucătărie
Balcon
Baie cu duș
Uscător de păr
TV
Wi-fi Gratuit
Relaxarea la Eric s Villa este asigurată în grădina noastră minunată de lângă piscină. Veți savura soarele întinși pe șezlongurile noastre, lângă piscină, savurând o băutură răcoritoare sau o gustare ușoară. Piscina și grădina, îmbinate armonios, vă oferă combinația perfectă pentru relaxare și activități pentru copii. Nu trebuie să vă faceți griji pentru nimic, întrucât veți găsi la Eric’s Villa din Skala Potamia, tot ce vă doriți, atât dumneavoastră, cât și familia dumneavoastră.
Facilități de cazare
Piscină
Piscină pentru copii
Umbrele
Șezlonguri
Parc de joacă
Bar piscină
Parcare gratuită
Wi-fi gratuit
erics-thassos-76.jpg
erics-thassos-11.jpg

Localizare: https://www.google.ro/maps/place/40%C2% ... 4d24.75362
Skala Potamia
Website: http://www.erics.gr
Facebook : https://www.facebook.com/erics.gr/
Personal Facebook : https://www.facebook.com/christina.papafilippou.7
Tel.: +30 6984928841
+30 25930 61554
email: info@erics.gr

These users thanked the author Publicitate for the post:
demential
Publicitate
ForumThassos.RO

Has thanked: 96 times
Been thanked: 2204 times

Re: Eric's Villa - Skala Potamia

Mesaj necititde Adina Purica » Vin Apr 15, 2022 7:29 am

Bună ziua,

Va rog o oferta de preț pt 2 adulți și 2 copii ( 8 și 12 ani) cu chech-in 21 august - chech-out 28 august.
7 nopți.

Multumesc frumos!
Adina Purica

Mesaj necititde Tabby » Vin Apr 15, 2022 8:07 am

Adina Purica scrie:Bună ziua,

Va rog o oferta de preț pt 2 adulți și 2 copii ( 8 și 12 ani) cu chech-in 21 august - chech-out 28 august.
7 nopți.

Multumesc frumos!

Bună dimineața,

Din propria experiență vă sfătuiesc să îi contactați direct, aveți toate datele de contact menționate. De-asemenea, le puteți spune că sunteți membru Forum Thassos.
Succes și vacanță frumoasă!
"What they hate in you is missing in them,
Keep shining..."

These users thanked the author Tabby for the post:
April
Tabby
Super Fan Thassos

Has thanked: 5172 times
Been thanked: 4244 times

Mesaj necititde Andreea Elena » Lun Mai 16, 2022 9:49 am

Bună ziua. As vrea sa știu un preț pentru 3 camere, una dintre camera sa aibe un pat în plus pentru un copil de 6 ani. Perioada de de 8-14 august ne interesează.
Andreea Elena

Mesaj necititde Publicitate » Lun Mai 16, 2022 1:43 pm

Andreea Elena scrie:Bună ziua. As vrea sa știu un preț pentru 3 camere, una dintre camera sa aibe un pat în plus pentru un copil de 6 ani. Perioada de de 8-14 august ne interesează.

Pentru informații și rezervări, trimiteți email la adresa info@erics.gr
Publicitate
ForumThassos.RO

Mesaj necititde Crinuta » Lun Mai 23, 2022 11:35 am

Buna ziua. suntem un grup de 6 familii. am dori sa venim la sfarsitul lui iulie. daca va rog ne puteti sugera ceva? pe plaja si cu piscian daca se poate?. fam 1 3 adulti +9 ani, fam 2 2 adulti+ 10+15 ani, fam 3 -2 adulti+10+12, fam 4 - 2 adulti +2 ani, fam 5- 2 adult,i, fam 6 2 adulti+ 5+17 ani.
Crinuta

Mesaj necititde Publicitate » Lun Mai 23, 2022 6:45 pm

Crinuta scrie:Buna ziua. suntem un grup de 6 familii. am dori sa venim la sfarsitul lui iulie. daca va rog ne puteti sugera ceva? pe plaja si cu piscian daca se poate?. fam 1 3 adulti +9 ani, fam 2 2 adulti+ 10+15 ani, fam 3 -2 adulti+10+12, fam 4 - 2 adulti +2 ani, fam 5- 2 adult,i, fam 6 2 adulti+ 5+17 ani.

Trimiteți solicitările direct proprietarilor. Aveți datele de contact în postarea de mai sus, pentru Eric's Villa.
Publicitate
ForumThassos.RO

Înapoi la Hoteluri