Emilia's House / Psili Ammos

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Emilia's House / Psili Ammos

Mesaj necititde GigiG » Joi Feb 04, 2016 12:43 pm

Salut.
Este prima data cand scriu pe forum si o fac sa va cer un sfat. Stie cineva ceva despre Emilia's House din Psili Ammos (http://emiliashouse.gr/en/gallery.html).
Urmeaza sa mergem in vara aceasta dar nu reusim sa gasim nici un review cat de cat relevant pe Internet ceea ce ne face usor suspiciosi (suntem 6 familii cu copii deci daca ceva nu ar fi in regula deranjul ar fi cam mare).
Multumesc.
GigiG
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Iun 22, 2015 12:04 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 3 times

Re: Emilia's House / Psili Ammos

Mesaj necititde tonny1 » Mar Feb 09, 2016 12:52 pm

poate e noua locatia si deaia nu gasesti impresii.
tonny1
 
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iul 06, 2014 9:50 pm
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

Re: Emilia's House / Psili Ammos

Mesaj necititde demential » Mar Feb 09, 2016 4:05 pm

GigiG scrie:Salut.
Este prima data cand scriu pe forum si o fac sa va cer un sfat. Stie cineva ceva despre Emilia's House din Psili Ammos (http://emiliashouse.gr/en/gallery.html).
Urmeaza sa mergem in vara aceasta dar nu reusim sa gasim nici un review cat de cat relevant pe Internet ceea ce ne face usor suspiciosi (suntem 6 familii cu copii deci daca ceva nu ar fi in regula deranjul ar fi cam mare).
Multumesc.

Salut si bine ai venit pe forum !
Pe booking.com vad ca nu are niciun review. De asemenea, tot acolo vad ca :"Această proprietate este pe Booking.com din 22 iul 2015."
Deduc prin urmare, exact cum spunea si tonny1 mai sus, ca este o pensiune nou deschisa. SAU inainte se chema altfel inainte (pentru ca pe un site am gasit la descriere: " Este o afacere de familie, care funcționează de mai mult de 20 de ani și este formata din 6 camere mari").
Zona e ok, linistita, poate prea linistita (nu stiu daca ai prea multe magazine si taverne prin zona), aproape de o plaja ok.
Din poze arata foarte ok. Daca va convine pretul si zona, eu cred ca va puteti "risca" :)
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9329
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22407 times
Been thanked: 19845 times

Re: Emilia's House / Psili Ammos

Mesaj necititde menadenis » Vin Iul 01, 2016 9:11 am

Buna! In ce perioada mergeti? Si noi tot la aceasta vila mergem vara asta tot pentru prima oara, aceleasi intrebari ne puneam si noi ca si dvs. :)
menadenis
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Feb 17, 2016 4:15 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori