Pension Giannis - Kinira

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Pension Giannis - Kinira

Mesaj necititde lacatus88 » Sâm Iul 04, 2015 8:36 am

Buna ziua!

Imi puteti spune cate ceva despre aceasta locatie sau macar despre zona?
Forumul este extraordinar de util, dar despre aceasta pensiune nu am gasit nicio informatie.

Va multumesc!
lacatus88
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iul 03, 2015 3:33 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times

Re: Pension Giannis - Kinira

Mesaj necititde tacl2013 » Sâm Iul 04, 2015 11:17 am

lacatus88 scrie:Buna ziua!

Imi puteti spune cate ceva despre aceasta locatie sau macar despre zona?
Forumul este extraordinar de util, dar despre aceasta pensiune nu am gasit nicio informatie.

Va multumesc!


Pana primesti ceva raspuns, daca a fost cineva de pe forum acolo:


Înconjurat de o grădină liniştită cu pomi fructiferi şi zone de relaxare, acest hotel administrat de o familie este situat la numai 30 m de plaja din Kinira. Oferă camere care beneficiază de aer condiţionat şi balcon privat.

Toate camerele Pensiunii Giannis includ pardoseală de gresie, un televizor, un frigider şi mobilier din lemn de calitate superioară.

Oaspeţii au la dispoziţie o bucătărie comună dotată cu toate facilităţile necesare pentru prepararea meselor.

De la Pensiunea Giannis se poate ajunge cu uşurinţă la plajele nealterate de pe insula Thassos. Proprietatea este situată la 3 km de Plaja Paradis, la 7 km de Plaja de Aur şi la 10 km de Plaja Aliki.

Grădina mare oferă numeroase locuri de relaxare şi zone umbrite unde puteţi savura o cafea dimineaţa sau o băutură după-amiaza. Este disponibilă o parcare privată.

Si pe net mai gasesti ceva review-uri.
tacl2013
Fan Thassos
 
Mesaje: 180
Membru din: Vin Apr 11, 2014 9:03 pm
Has thanked: 606 times
Been thanked: 951 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 31 vizitatori