Limenaria Beach Hotel

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Limenaria Beach Hotel

Mesaj necititde mischaela » Lun Iun 30, 2014 12:21 pm

Hotel Limenaria Beach, frate cu Samaras (au aceiasi proprietari) ... cred ca singura diferenta este lipsa chicinetei de la Samaras.

Ca dotari sta la fel ca la Menel ...
ce pot sa spun ... fata de pozele de pe booking arata chiar mai bine.
Am primit camera tripla desi am platit dubla. Camerele sunt mari, cele de la etajul doi sunt mansardate, sus este un pat mare deci sunt bune chiar si pentru familii cu cate doi copii mai mari.
Kicineta e micuta, se poate inchide, e dotata cu tot ce trebuie.
Hotelul e micut, are 10 camere ... Samaras cred ca tot atat.
Piscina este comuna ... e foarte curata.
Proprietara, Katia este foarte de treaba, mereu cu zambetul pe buze si iti rezolva orice problema.
Micul dejun se ia pe terasa pe malul marii, e acelasi in fiecare zi: oua fierte, branza feta, cascaval, sunca, smantana, icre, unt, gem, ananas, pepene, cornuri, ceai, apa, cafea ...
Hotelurile din zona sunt foarte apropiate: Ralitza, Ana Beach, Thalasies si Agali, dar totusi toata lumea are loc de parcare.
SIngura problema : TANTARII ... cu tot cu plasa de la balcon ... sunt multi si intra imediat.
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
mischaela
Fan Thassos
 
Mesaje: 441
Membru din: Mie Mai 07, 2014 12:44 pm
Localitate: galati
Has thanked: 181 times
Been thanked: 2128 times

Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 29 vizitatori