Intrebari despre cazari, 2019

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Re: Intrebari despre cazari, 2019

Mesaj necititde headphones » Mie Mai 22, 2019 5:22 pm

Bosley scrie:
headphones scrie:Stie cineva ceva despre Villa Romantika, Lena Studios & Apartments sau RG Studios din Skala Potamia?

Daca mai esti interesat pot povesti mai multe despre Lena Studios, dar vad pe alt topic ca te-ai hotarat catre Villa Romantika.
Pe scurt sunt 5 camere pe 2 nivele, o terasa mare la etajul 1 cu vedere spre mare.
Camerele sunt destul de ok, proprietara in regula.

Merci mult. Eu am vorbit pe email cu un baiat Teo, de la Lena Studios. Din pacate din delay-ul convorbirilor pe email s-a ocupat intre timp perioada dorita de mine.

Am ales pana la urma 4 zile la Meli Studios. Nu prea am gasit recenzii pe internet, dar proprietarea mi s-a parut foarte de treaba si cu raspunsuri rapide si la obiect pe email. O sa revin dupa sejur cu o recenzie aici pe forum.

Acum mai trebuie sa caut 4 zile in Limenaria, sau o alta zona opusa Skalei Potamia.
headphones

Has thanked: 23 times
Been thanked: 65 times

Mesaj necititde Bosley » Joi Mai 23, 2019 2:31 pm

Recomand Elsa House langa Potos.
Mai multe detalii pe topicul dedicat. :clap:
Bosley
Super Fan Thassos

Has thanked: 576 times
Been thanked: 795 times

Mesaj necititde senzor1 » Mie Iun 05, 2019 12:42 pm

Buna ziua,dragi forumisti!
Am tot cautat pe acest forum impresii/pareri despre Hotelul Danae din Limenas,dar nu am gasit nimic.
Am primit o oferta de la acest hotel,referintele de pe site-urile consacrate sunt bune,dar as avea nevoie si de ceva impresii de la colegii de forum.
Stie cineva ceva despre acest hotel ?
Multumesc,o zi buna.
senzor1

Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Mesaj necititde senzor1 » Joi Iun 13, 2019 8:52 am

Nimic,nimic?:)
senzor1

Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Anterior