Thalassies Nouveau Hotel, 3*, Limenaria

Aici gasesti informatii despre cazarea testata de membrii forumului in insula Thassos

Thalassies Nouveau Hotel, 3*, Limenaria

Mesaj necititde andreearox » Vin Sep 08, 2017 10:53 pm

Hotelul este in regula, mobila noua, singura obiectie ar fi ca baia este foarte prost luminata (sunt 2 spoturi deasupra chiuvetei si atat).
In camera noastra a fost in fiecare zi un miros foarte ciudat, ca de soricel, dar acesta disparea dupa 5-10 minute (cred ca ne obisnuiam noi cu el).
Personalul este amabil pana la un punct dupa care esti literalmente lasat sa vorbesti singur, romana nu am vazut sa se vorbeasca.
Motivul principal pentru care NU vom mai reveni la acest hotel: PARCAREA LIPSESTE CU DESAVARSIRE! Asta este ultima noapte aici, si locul de parcare pe care il gasisem la un alt hotel(unde stateau parintii mei) era deja ocupat asa ca am parcat pe trotuarul din fata (unde mai erau masini parcate) dar personalul a incercat sa ne mute intr-o parcare publica aflata la 200m distanta, spunandu-ne ca nu putem parca pe trotuar (repet erau si alte masini parcate). In fine, am parcat tot in fata hotelului, cu "acordul" personalului deja foarte deranjat, intr-un loc in care initial ni s-a spus ca nu avem voie...

Managera foarte amabila, micul dejun consistent si proaspat. Curatenie in camere zilnic, prosoape schimbate zilnic, lenjeria neschimbata.
Am platit in perioada 05-09.09.2017 450€ pentru 5 nopti de cazare cu mic dejun.

Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk
andreearox
 
Mesaje: 8
Membru din: Joi Aug 31, 2017 7:30 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 27 times

Re: Thalassies Nouveau Hotel, 3*, Limenaria

Mesaj necititde Maria » Sâm Sep 09, 2017 9:10 am

Nu au parcare subterana?
Avatar utilizator
Maria
Consilier
 
Mesaje: 1013
Membru din: Mie Ian 29, 2014 5:53 pm
Has thanked: 15870 times
Been thanked: 8914 times

Re: Thalassies Nouveau Hotel, 3*, Limenaria

Mesaj necititde andreearox » Lun Sep 11, 2017 7:48 am

Maria scrie:Nu au parcare subterana?


parea ca ar fi...dar nici macar nu s-a pomenit despre ea... probabil ca este, dar nu a fost si pentru noi :cry:
andreearox
 
Mesaje: 8
Membru din: Joi Aug 31, 2017 7:30 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 27 times


Înapoi la Cazare Thassos

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 32 vizitatori