Faze de toata jena

Politica, evenimente etc.

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Feb 27, 2020 5:32 pm

Ce faceți bre, nu mai râdeți!? Cică câțu ia un leu și dă inapoi 90 bani. Dacă spunea veorica asta gâlgaia fb ul de râsest și se mai apuca și ăla să mai scrie o carte. Sau acum au ramas de partea ăstora doar aia, da ce mă nu-i asa!?
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde demential » Joi Feb 27, 2020 6:57 pm

teo scrie:Ce-o să vedeți diseară la latrine
(sursa originală: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 8560407579 )

3.jpg

Niste jeguri infecte. Si angajatii si privitorii lor - prea creduli, ca sa nu zic prosti.
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9329
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22407 times
Been thanked: 19845 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Feb 27, 2020 7:25 pm

Fusei acu' pă seara si la Kaufland să iau niste mere. Nu mi sta in caracter sa iau fructe autohtone de la supermarket dar aveam pofta si mi am călcat pe inimă. In supermarket liniște și pace. Păi, la vestici isteria asta dura cel putin două, trei zile. Ai noștri ori sunt mai echilibrati, ca sa nu zic, mai deștepți, ori au terminat banii.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Joi Feb 27, 2020 7:29 pm

demential scrie:
teo scrie:Ce-o să vedeți diseară la latrine
(sursa originală: https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 8560407579 )

3.jpg

Niste jeguri infecte. Si angajatii si privitorii lor - prea creduli, ca sa nu zic prosti.
Au ajuns vedete și peste hotare, cu poza asta
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Feb 27, 2020 7:44 pm

Cică a dispărut postarea atat de înjurătură. Cică era făcătură si l au găsit ăștia de la antene pe autor care a sters postarea imediat. Eu v am avertizat sa iesiti din casă în viata reală ca prea mult net strică. Ca sa nu mai zic ca statul cu orele in fața calculatorului îngroașă venele. De obraz nu mai vorbesc.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Feb 27, 2020 7:57 pm

iuliangrecu scrie:Au ajuns vedete și peste hotare, cu poza asta


Adevarul este că e frumoasă.

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Feb 27, 2020 9:39 pm

Băi și câți au pus botu la harneala ăstuia!? Cati au dat like si câți au distribuit-o!? Ne fac țară de râs ăștia! Imagine

Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Feb 28, 2020 8:48 am

nu că n-au făcut-o :lol:
γειά :mrgreen:

latrine.jpg
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Feb 28, 2020 12:06 pm

4.8 mii de distribuiri. De la ăștia s-a rostogolit mai departe făcătura asta in așa fel incat cred că a depașit milionul celor care au pus botul. Sigur cei care au crezut făcătura așteaptă și acum rezultatul cercetarilor procurorilor brazilieni cu privire la vilele lui Dragnea din Brazilia și deschiderea valizei cu documente gasita in fundul curtii unui țăran din Teleorman, documente ce-l incrimineaza total si de netagaduit pe Dragnea.
Atenție! Ura nu te lasă să gandești. Dacă socializarea și informarea ta reprezinta statul pe net ajungi ușor de manipulat și paralel cu ce se intamplă in viața reală. Tu nu ți dai seama de situația asta și crezi cu tărie că ești ancorat in realitate, iar cei care nu găndesc ca tine devin dușmanii tăi in așa fel incât ajungi să le dorești moartea lor și copiilor lor. Dacă puținii oameni cu care mai interacționezi in viata reala sunt din aceiași categorie atunci ești pierdut definitiv. Singura șansă ce o mai ai e să-ți găsești jumatatea in lumea reală, jumatate care să te iubească atât de mult incat să-ți spună;
-Ridica-te dracu din fața calculatorului că ți s-a lățit curu de atata stat pe scaun si mai ieși și tu p' afară! Du-te și vezi ce mai e pe la supermarketuri că cica e omor și rafturile goale. Atunci vei incepe să cobori și tu cu picioarele pe pământ. Asta nu e valabil și pt postacii care din diferite interese ascunse produc făcături din astea pe internet. Ăștia știu foarte bine ce se intamplă si ce fac. In rest cu Dumnezeu inainte!

PS Ieri am postat ce am vazut eu cu ochii mei in supermarketuri. Ce spune fata aia in reportajul ei am spus si eu. Nu e aglomerație in supermarket. Există marfă de toate felurile, doar câteva rafturi din care lipsesc câteva sortimente de produse, dar aveai posibilitatea să cumpri același produs livrat de alt producător.

Again PS Am găsit în buzunar bonurile. Le am atasat. Se pot compara cu ce am spus in postarile de ieri.ImagineImagine
Ultima oară modificat de damblagiu pe Vin Feb 28, 2020 12:36 pm, modificat de 2 ori în total.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Feb 28, 2020 12:29 pm

O mai pun o dată. Să se vadă! :mrgreen:
γειά

latrine.jpg
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde demential » Sâm Feb 29, 2020 11:07 am

Tot rostogolim un adevar si il invelim in rahat.
Hai sa lasam rahatul la o parte si sa pastram adevarul curat: "jurnalistii" de la Antene sunt niste nimeni manipulatori de masa usor de manipulat. Despre ASTA a fost vorba. Restul, e rahat.
Avatar utilizator
demential
Admin
 
Mesaje: 9329
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:18 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 22407 times
Been thanked: 19845 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Sâm Feb 29, 2020 11:30 am

Dacă Liviu fura dă la copiii săraci madam Pintea fură dă la bolnavi. Un mizilic dă zece mii dă ieuro plus încă osutădouăjdemii dă lei.
Și să dădeau jigniți când le zicea lumea că-s grup infracțional organizat.

P.S. să ne aduem aminte dă cuvintele duamnei Pintea: "Cred că suntem un popor de infractori". *

*sursa
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Sâm Feb 29, 2020 1:49 pm

teo scrie:Și să dădeau jigniți când le zicea lumea că-s grup infracțional organizat.


Stai că apare și Liviu Genunche Pop :lol: :lol: :lol:

Fiul Sorinei Pintea acuză că Liviu Pop ar fi implicat în dosarul de mită al fostului ministru al Sănătății
https://www.hotnews.ro/stiri-esential-2 ... atatii.htm
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Sâm Feb 29, 2020 3:27 pm

damblagiu scrie: Cică a dispărut postarea atat de înjurătură. Cică era făcătură si l au găsit ăștia de la antene pe autor care a sters postarea imediat. Eu v am avertizat sa iesiti din casă în viata reală ca prea mult net strică. Ca sa nu mai zic ca statul cu orele in fața calculatorului îngroașă venele. De obraz nu mai vorbesc.


Ce bine că am postat imediat ce m-am prins de făcătură!? Aseară, la taverna de cartier au sărit toți pe mine că l-am auzit pe badea și acum mă laud. Cică a vorbit Mircea Badea la miezul nopții despre făcătura asta la care foarte multi rezistenți au pus botu. A trebuit să intru pe forum și să le arăt ora la care am postat precum și conținutul. A trebuit să le demonstrez că eu sunt userul respectiv. In orice caz m-am distrat copios pe seama lor, băăă vă duce de nas un pusti de 20-25 ani, voi oameni in toata firea!!!!
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Sâm Feb 29, 2020 3:45 pm

Păcat că nu merge să pui gif-uri pe forum....
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 34 vizitatori


cron