Faze de toata jena

Politica, evenimente etc.

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Apr 13, 2017 2:15 pm

damblagiu scrie: Vor sa mascheze dezvaluirile lui Andronic, confirmate si de altii, despre fraudarea alegeliror. Astea au umblat cu vii nu ca Dragnea cu mortii.


acum am priceput de ce crezi tu in tunelurile de sub bucegi :mrgreen:
spor :mrgreen:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Apr 13, 2017 2:30 pm

ce se intampla atunci cand cineva te da in gat ca vrei sa-ti bagi mana in borcanul de miere :mrgreen:

Compania NN, amendata de arbitrul pietei financiare cu 750.000 de lei, cea mai mare amenda din istoria ASF. Un control ASF va fi demarat si la BCR Pensii
http://economie.hotnews.ro/stiri-pensii ... 00-lei.htm


p.s.: pariez ca NN o sa conteste in justitie amenda si-o sa castige. ;)
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Apr 13, 2017 3:32 pm

Teo, pana la urma tu esti nascator sau consumator de d'astea? :D Nu de alta, dar sa stiu cum abordez problema.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6885
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21178 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Apr 13, 2017 6:22 pm

damblagiu scrie:Teo, pana la urma tu esti nascator sau consumator de d'astea? :D Nu de alta, dar sa stiu cum abordez problema.


oricum o abordezi gresit :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Apr 13, 2017 6:29 pm

teo scrie:oricum o abordezi gresit :lol:


Stiu. Numai tu detii adevarul absolut. Mai sunt cativa d'astea p'aici in rest, Dumnezeu cu mila. Vai de capul nostru. Ne bagam si noi in seama pe aici.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6885
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21178 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Apr 13, 2017 6:43 pm

damblagiu scrie:Numai tu detii adevarul absolut


așa suntem noi băsiștii. :mrgreen:
dacă am putea v-am tăia minim 25% din postări :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Apr 13, 2017 6:52 pm

teo scrie:dacă am putea v-am tăia minim 25% din postări :lol:

Pai eu nu am tinut post. De unde sa tai?! Hai ca maine moare Isus si poimaine invie. Macar astea doua zile sa ne curatam si noi sufletele. Paste fericit iti doresc.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6885
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21178 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Apr 14, 2017 5:55 am

alții care vor să se arunce în cap....... :evil:
și au avut exemplul în apropiere(Fast Track Land Reform). nimic n-au învățat din el.

WINDHOEK - President Hage Geingob has said Namibia will make it mandatory for white-owned businesses to sell a 25% stake to blacks, calling the country one of the most unequal in the world.
http://ewn.co.za/2017/04/13/namibia-to- ... -to-blacks
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde pozeDECAT » Mar Apr 25, 2017 5:44 pm

Intelegem cu totii ca Nastase e un badaran. Dar, daca citesc asta:
"It's sad that she even has to take time to respond to such hatred." (http://www.msn.com/en-us/sports/tennis/ ... ailsignout), drept comentariu final pentru descrierea reactiei Serenei Wiliams la gluma proasta a lui Nastase, mi-e destul de limpede ca asta are totusi dreptate in partea cu stupiditatea extrema a unor "jurnaliste" ...
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2561
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14138 times
Been thanked: 12776 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Apr 25, 2017 7:00 pm

Cum dracu de se poate întâmpla așa ceva!? Să fi românca. Să te naști in Romania și 20 de ani să trăiești aici după stilul românesc. Să apară unu și pe tine, născută și crescută aici, tot aici sa te imbrobodeasca la propriu. Să te duci la întâlnirea de x ani de la terminarea liceului imbrobodita când colegele și prietenele tale vin despletite și cu minunile. Cum poate sa mai rămână întreaga, psihic vorbim o tânără în astfel de condiții. Pai nu mai bine își luă un negru!? Nu știu dacă e adevărată reputația respectiva dar macar ăla o ținea slobodă.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6885
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21178 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Apr 25, 2017 7:02 pm

Erata. Minijupe in loc de minunile. Să l ia dracu de telefon că încearcă să corecteze dar câteodată da chix
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6885
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21178 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde dflc03 » Mar Apr 25, 2017 7:50 pm

damblagiu scrie:Cum dracu de se poate întâmpla așa ceva!? Să fi românca. Să te naști in Romania și 20 de ani să trăiești aici după stilul românesc. Să apară unu și pe tine, născută și crescută aici, tot aici sa te imbrobodeasca la propriu. Să te duci la întâlnirea de x ani de la terminarea liceului imbrobodita când colegele și prietenele tale vin despletite și cu minunile. Cum poate sa mai rămână întreaga, psihic vorbim o tânără în astfel de condiții. Pai nu mai bine își luă un negru!? Nu știu dacă e adevărată reputația respectiva dar macar ăla o ținea slobodă.


Pentru ca s-a nascut si a crescut romanca in Romania a avut libertatea de a alege. Daca se nastea musulmana intr-o tara musulmana ( sa zicem...Arabia Saudita), chestia cu libertatea de a alege ar fi fost mai "complicata". Asta in ceea ce priveste aspectele culturale.
Dintr-un alt punct de vedere, s-ar putea ca de broboada aia sa depinda un stil de viata la care altfel nu ar fi avut acces. Cum am intalnit eu un caz - femeia nu era vreo frumusete, dupa terminiarea liceului s-a cuplat cu un arab, s-a imbrobodit, a plecat din tara, a facut trei copii. Am intalnit-o cu copii si broboada aferenta intr-un resort fain de la Marea Moarta, unde isi petreceau timpul liber. Si avea foarte mult timp liber, dat fiind ca nu avea un job si nu avusese unul nici macar o singura zi in viata ei. Era linistita, multumita si nici nu isi dorea altceva.
Fiecare e liber sa faca ce vrea, daca asta nu afecteaza libertatea altora de a face ceea ce vor. Da, stiu ca definitia asta nu e valabila pentru musulmani, dar noi nu suntem musulmani, nu-i asa?
Winter is Coming
dflc03
Consilier
 
Mesaje: 775
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 8:48 pm
Localitate: Larissa
Has thanked: 4569 times
Been thanked: 4137 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Apr 25, 2017 8:35 pm

M am exprimat mai greoi. Fata e frumoasa de pica. Imbrobodita acolo consider că e ok, dar sa te imbrobodita brusc aici, cu posibilitatea de a pleca la el in tara aproape nulă acum. Are prietene aici cu care până acum ceva vreme de sfatuiau cum sa se îmbrace etc. Are cultura. Intradevar cu inteligenta sta mai rău. Eu zic că e păcat și anii astea de imbrobodita AICI vor lăsa urme în sufletul și psihicul ei
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6885
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21178 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde mischaela » Mar Apr 25, 2017 8:36 pm

In liceu imi placea un coleg blond. Avea un par bestial ... l-as fi ciufulit non stop (ma feresc sa spun toata viata). Dupa 25 de ani l-am revazut pe FB. Are o chelie atat de impecabila ...
Ce sa faca si el la reintalnire .... sa-si puna broboada? :D
mischaela
Fan Thassos
 
Mesaje: 441
Membru din: Mie Mai 07, 2014 12:44 pm
Localitate: galati
Has thanked: 181 times
Been thanked: 2128 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Apr 25, 2017 9:27 pm

Doamne și ce par bogat mi a dat mie. Nu e blond cu dar vopsim dacă e vb nevoie. Vb despre femeie la 23-24 ani musulmanizata la ea "acasă" de față cu prietenele și rudele
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6885
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21178 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 56 vizitatori