Faze de toata jena

Politica, evenimente etc.

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mie Dec 06, 2017 5:22 pm

[url]
http://www.hotnews.ro/stiri-politic-221 ... imtita.htm[/url]

s-a depășit o limită.... :sick:
radicalizarea celor anti-psd o să vină exact din cauza acestui tip de comportament.
și da, o să fiu de acord cu radicalizarea
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mie Dec 06, 2017 6:26 pm

Mai Teo, asta e greșeală ta! Citești pe HOTnews și ți face rău. Te înfierbântă. De unde ști că omul nu e in posesia rezultatului vreunui test de inteligenta, care sa i susțină spusele. Fie vorba intre noi și eu abia aștept să-i văd pe desteptii care demontau schelele despăgubindui pe proprietarii acestora pt pagubele produse prin demontare incorectă de către persoane neautorizate și primăria care a plătit montarea, in faza respectivă a acelor schele. Așa, la grămadă te ia iureșul, dar, personal, in fata instantei nu mai merge sa te ascunzi in mulțime. Avem exemplul minerilor care, după ani de zile de la mineriada au fost obligați de instanta să plătească pagubele produse. Atunci nu existau așa multe mijloace de înregistrare video ca azi și din cauza asta nu au putut fi indentificati toți. Cat despre radicalizare, aici sunt de acord cu tine. Vreau.

Trimis folosind Tapatalk
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mie Dec 06, 2017 7:40 pm

damblagiu scrie:Mai Teo, asta e greșeală ta! Citești pe HOTnews și ți face rău. Te înfierbântă. De unde ști că omul nu e in posesia rezultatului vreunui test de inteligenta, care sa i susțină spusele. Fie vorba intre noi și eu abia aștept să-i văd pe desteptii care demontau schelele despăgubindui pe proprietarii acestora pt pagubele produse prin demontare incorectă de către persoane neautorizate și primăria care a plătit montarea, in faza respectivă a acelor schele. Așa, la grămadă te ia iureșul, dar, personal, in fata instantei nu mai merge sa te ascunzi in mulțime. Avem exemplul minerilor care, după ani de zile de la mineriada au fost obligați de instanta să plătească pagubele produse. Atunci nu existau așa multe mijloace de înregistrare video ca azi și din cauza asta nu au putut fi indentificati toți. Cat despre radicalizare, aici sunt de acord cu tine. Vreau.

Trimis folosind Tapatalk


bro, te uiti prea mult la filme. :lol:
foarte bine, sa faca proprietarii aia, daca au de ce, plangeri penale iar daca sunt identificati, legal, presupusii vinovati, atunci sa se adreseze instantei. oare de ce am sentimentul ca nimeni n-o sa faca asta?
aaaa, sa nu uit, primaria nu poate face plangere ;) ca tocmai ea a incalcat legea :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mie Dec 06, 2017 7:55 pm

M ai făcut să râd Teo. Vezi!? d'asta te iubesc eu pe tine. Hai sa ne uitam la filme și să îi lăsăm dracu de politicieni sa se spurce intre ei că doar de aia i-am ales.

Trimis folosind Tapatalk
L.E. April se vede că e din orașul lui Caragiale. E imparțială ca tot românul. Ne dă like la amândoi, chiar daca ne contram.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mie Dec 13, 2017 2:08 pm

Mai romanilor care sunteti, inteleg ca nu vreti sa va schimonositi si sa pronuntati nev iorc, ci asa cum se pronunta in limba lor, acolo. E dovada de cultura si demonstreaza ca sunteti poligloti, respectiv poligloate pt femei. Nu inteleg insa de ce va schimonositi si pronuntati biucarest cand vorbiti cu un strain!? Pai, saracul si-ar dori sa pronunte corect, dar de unde sa invete daca bastinasii se scalambaie?
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Lun Dec 18, 2017 4:46 pm

Monarhia salvează PSD. Tăriceanu şi Bădălău susţin un referendum pe tema monarhiei.
Citeste mai mult: adev.ro/p15mht


ce la fenta au scos-o pe asta :lol:
se bazeaza ca p07mea nu stie constitutia si-o sa muste
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Mar Dec 19, 2017 12:00 am

Țara arde, și vaca se piaptână.. pardon, baba..

http://mobile.hotnews.ro/stire/22184132


Sent from my iPhone using Tapatalk
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Dec 19, 2017 12:35 pm

teo scrie:ce la fenta au scos-o pe asta


Pai Ciupitu nu la fenta a bagat ingrijorarea ca nu voi mai iesi in siguranta pe strada? Initial am crezut ca se rezuma in ai speria pe cei mai batrani si neputinciosi in a se apara, dar a continuat adresandu-se si tinerilor, care ar trebui sa se ingrijoreze pt parintii lor ca nu vor mai putea iesi in siguranta pe strada. Eu deja mi-am facut planul. Raman in casa, ma uit la televizor, mai fac miscare cu ganterele de 500g si mananc pizza. Fac comanda si vine scuteristul, pâr, pâr, pâr cu scuterul lui si-mi aduce pizza acasa. Mi-am facut o fanta in usa de la intrare pe unde sa mi-o livreze si sa-i dau banii si cu asta, basta.
Nu vezi mai Teo, ca toti au fentat poporul asta de 29 ani si el a pus botul!?
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Mar Dec 19, 2017 4:20 pm

iuliangrecu scrie:Țara arde, și vaca se piaptână.. pardon, baba..
http://mobile.hotnews.ro/stire/22184132

Cu majoritate de voturi, s-a aprobat, parcului Herastrau i se va schimba denumirea!
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde pozeDECAT » Mie Dec 20, 2017 10:24 am

„Sub domnia Regelui nostru Carol II, Primarii Capitalei fiind Dem Dobrescu, Al. Donescu, în anii 1932-1937 s’a făcut asanarea mlaştinelor Colentinei, înfăptuindu-se lacurile Băneasa, Herăstrău, Floreasca, prin mari lucrări la Buftea, precum şi derivarea de ape din râul Ialomiţa la Bilciureşti, ca să însănătoşească Capitala Ţării şi să o înfrumoseţeze. Această lucrare a fost făcută de Uzinele Comunale Bucureşti, Director Gen. fiind ing. Nicolae Caranfil.”

Deci daca face tatal e laudat fiul ... sfantul duh e asupra primariei :angel:
Eu inca mai astept sa nu mai existe o strada Lucretiu Patrascanu in Bucuresti.
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14133 times
Been thanked: 12768 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Dec 21, 2017 12:40 pm

Ministrul pentru Mediul de Afaceri, Ilan Laufer, a afirmat marti seara, la Antena 3, dupa ce a fost intrebat de Mihai Gadea daca este adevarat ca "London Stock Echange" s-ar putea reloca la Bucuresti, ca Romania "a ajuns in marea finala" si are "prima sansa".
https://www.hotnews.ro/stiri-esential-2 ... -sansa.htm


vreau și io ce-o fumat laufer :lol:
băi, mai minte omul, dar nu în halul ăsta :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Dec 21, 2017 2:53 pm

Am devenit o tara de doctoranzi si academicieni. Avem doctoranzi la tot pasul si academii de toate felurile. Avem academii de fotbal, de condus auto, de hairstyle (frizerii). Pana si academii de tuns cainii avem. Daca te-ai rezumat la o facultate de patru, cinci sau sase ani esti ridicol. Incotro mergem mai frate!?
Acum cateva zile am aflat ca sunt si fraier. Intr-o carciuma un client o roaga pe sefa sa-i permita sa puna si el o melodie. Bine inteles ca dorea o manea. Sefa ii spune ca in carciuma intra clienti care nu agreaza manele asa ca regula e, fara manele. -Da' ce, aici intra numai fraieri d'aia!? a fost replica lui.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Ian 25, 2018 10:40 am

Ce mama dracu mai, ne au oprit rusii gazele!? De aseara munceste centrala termica incontinuu si nu reuseste sa ridice temperatura apei din calorifere mai sus de 46 grade. De cafeaua de dimineata ce sa mai vorbesc!? E o flacara asa de minuscula, la aragaz de a trebuit sa bag degetul in ea ca sa vad daca exista sau nu. Am cautat termoplonjorul dar si pe ala l am aruncat, cred.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Joi Ian 25, 2018 6:19 pm

momentul ala cand prostul mai si semnalizeaza

27336222_1548497488598338_3032954548764597223_n.jpg
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mar Ian 30, 2018 4:18 pm

Total mesaje 65323 • Total subiecte 1054 • Total membri 4250 • Cel mai nou membru 0720871502

Cel mai nou membru in ce se exprima, in microni sau milimetri? Ori poate trebuie sunat la numarul ala de telefon?
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21174 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


cron