Faze de toata jena

Politica, evenimente etc.

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mie Oct 24, 2018 9:07 am

:lol: :lol: :lol:

Consilierul general social-democrat Orlando Culea a anunţat că a lansat o petiţie în care solicită conducerii PSD iniţierea „urgentă” de alegeri în Organizaţia Bucureşti, considerând că demiterea Gabrielei Firea „este o necesitate”.
https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/politica/scandal-in-psd-bucuresti-demiterea-lui-firea-este-o-necesitate-bucurestenii-nu-au-votat-pentru-vouchere-si-concerte-saptamanale-1018929
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde pozeDECAT » Mie Oct 24, 2018 9:26 am

Bai sunt socat ... niste austrieci cica au dat spaga in vremuri de razboi ... O banca, mai exact. Si cica acelasi fost prim-ministru croat a mai primit ceva atentii de la ungurii de la MOL. Sa faca austro-ungarii asa ceva !?
https://www.msn.com/en-xl/europe/europe ... ailsignout
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14133 times
Been thanked: 12769 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mie Oct 24, 2018 10:07 am

teo scrie::lol: :lol: :lol:

Consilierul general social-democrat Orlando Culea a anunţat că a lansat o petiţie în care solicită conducerii PSD iniţierea „urgentă” de alegeri în Organizaţia Bucureşti, considerând că demiterea Gabrielei Firea „este o necesitate”.
https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/politica/scandal-in-psd-bucuresti-demiterea-lui-firea-este-o-necesitate-bucurestenii-nu-au-votat-pentru-vouchere-si-concerte-saptamanale-1018929


:lol: :lol: :lol: :lol:
'adi bre, ca m-ai facut sa rad! Pai nu e Firea aia pe care o injurati in toate felurile? Nu e Firea aia pt care i-ati stricat evenimentul lui Simona Halep? Nu e Firea aia care...care....care, cum ziceati voi pana acum ceva vreme de, daca as fi fost in locul ei mi-ar fi fost rusine sa mai ies din casa!? Ce metamorfoza s-a intamplat cu ea, sau in mintea voastra!? Aaaaaaa!!! l-a injurat pe dragnea! Constat ca cine il injura pe dragnea e bun si cine nu, e rau. Cine "foloseste placuta" cunoaste la politica, pe care o invarte pe toate pertile ca porcul dovleacul. Cine nu o foloseste habar nu are de politica si sa stea dracu acasa ca de fapt habar nu are de ce se petrece in jur. Il mai calca dracu si tramvaiul, umbland asa dezorientat pe strazi! :lol: :lol: :lol:
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Mie Oct 24, 2018 10:56 am

io mă râdeam de pesediștii tăi care se sfâșâie între ei.
dacă știam că pricepi greu asta îți desenam dar n-am talent la desen. cu liniuțe și bastonașe ar fi ok pentru tine? :mrgreen:
damblagiu, observ la tine o nervozitate de ceva zile, mi-e să nu pățești ceva și să fiu io vinovat.
zic că mai bine te las în pace și mă apuc de beut. e mai sănătos.
Egészségedre!
:thumbup:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Mie Oct 24, 2018 11:19 am

teo scrie:io mă râdeam de pesediștii tăi care se sfâșâie între ei.
dacă știam că pricepi greu asta îți desenam dar n-am talent la desen. cu liniuțe și bastonașe ar fi ok pentru tine? :mrgreen:
damblagiu, observ la tine o nervozitate de ceva zile, mi-e să nu pățești ceva și să fiu io vinovat.
zic că mai bine te las în pace și mă apuc de beut. e mai sănătos.
Egészségedre!
:thumbup:


Vezi Teulica!?!? Aici e alta greseala a voastra! Cine nu-l injura pe dragnea si nu da muie psdului inseamna ca e cu ei si impotriva voastra. :lol: :lol: :lol:
Pai asta e principiu comunist, adica ciuma rosie de care fugiti voi. Cine nu e cu noi e impotriva noastra, zicea mentorul tau prin anii '50. :lol: :lol: :lol: , dar ai o scuza, tu de unde sa sti, ca nu erai nascut pe vremea aia!? Cat despre dragnea, firea, psd sa-i ia necuratul ca nu sunt demni sa fie votati de mine. Eu astept sa apara omul care are coloana vertebrala, curaj si inteligenta. Cat priveste grija ta fata de mine, ai tot respectul si aprecierea mea, dar nu e cazul. Sunt f vesel. Nu gasesc decat umor in postarile tale, fie ca sunt proprii, fie ca sunt linkuri sau citate. In rest te las sa dai muie mai departe.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Joi Oct 25, 2018 9:57 am

S-a dus de tot pe pl lumea asta..

"Tim Cook, CEO al Apple: Să fiu homosexual este cel mai mare dar pe care mi l-a făcut Dumnezeu"!!!!!!!
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Oct 25, 2018 11:00 am

iuliangrecu scrie:S-a dus de tot pe pl lumea asta..

"Tim Cook, CEO al Apple: Să fiu homosexual este cel mai mare dar pe care mi l-a făcut Dumnezeu"!!!!!!!




476645628_b05709f49f[1].jpg


Ai putintica rabdare, vreo 3-4 ani sa vezi ce palma morala i-am dat noi lu' dragnea cu referendumul.
:lol: :lol: :lol:
Pentru a putea vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj trebuie să vă autentificaţi.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Joi Oct 25, 2018 11:30 am

damblagiu scrie:Ai putintica rabdare, vreo 3-4 ani sa vezi ce palma morala i-am dat noi lu' dragnea cu referendumul.

Mai contează 3-4 ani la 50 cît ne-a tras dragnea înapoi?
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Oct 25, 2018 11:43 am

iuliangrecu scrie:
damblagiu scrie:Ai putintica rabdare, vreo 3-4 ani sa vezi ce palma morala i-am dat noi lu' dragnea cu referendumul.

Mai contează 3-4 ani la 50 cît ne-a tras dragnea înapoi?


:lol: :lol: :lol: :lol:
Cui i-a tras-o dragnea inapoi!? Mie, nu......sau nu oi fi simtit!?
:lol: :lol: :lol:
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Joi Oct 25, 2018 5:39 pm

Citesc comunicatul presedintelui. Ce vad acolo?! Nu se refera concret la concluziile evaluarii lu Toader ci o arde cu atacul la procurori, cu atacul la justitie, etc, asa cum pe vremea comunismului, daca ziceai ceva de secretarul de partid inseamna ca dai in popor si tara. Inteleg de la presedinte ca, daca moare Lazar mor si procurorii si odata cu el moare si justitia in tara asta. Dom presedite, nu ai invatat pana la varsta asta ca nimeni nu e de neinlocuit!?
App! mai referiti-va si la abuzuri, minciuni, protocoale adica ingrijorarile si celeilalte parti a populatiei.
L.E. un motiv pt care consider ca trebuia schimbat de mult Lazar este faptul ca se jura si facea cruce mare ca el nu a semnat protocolul care tocmai fusese desecretizat. Ca e o inginerie si o mizerie, dar tocmai ce semnase un astfel de protocol.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde pozeDECAT » Joi Oct 25, 2018 8:01 pm

Pai si suspendarea si referendumul de demitere a lui Bas nu erau tot asa, un atac la democratie, chiar o lovitura de stat? (https://www.hotnews.ro/stiri-esential-1 ... omania.htm) Nu stia si Merkel ca asa ceva nu era prevazut in constitutie ("El a spus că Merkel a mai întrebat dacă procedura de suspendare este reglementată în Constituţie, răspunsul fiind, de asemenea, negativ.
"A mai avut o întrebare legată de cum decurge procedura, dacă e reglementată în Constituţie procedura de suspendare a preşedintelui. I-am spus: "Nu e reglementată"." = https://www.mediafax.ro/politic/basescu ... ci-9867077) adica nu exista art. 95?
http://www.pozeDECAT.wordpress.com
Mârlănia salvează România!
Avatar utilizator
pozeDECAT
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 2558
Membru din: Joi Aug 21, 2014 12:11 am
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14133 times
Been thanked: 12769 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde iuliangrecu » Vin Oct 26, 2018 9:59 am

damblagiu scrie:un motiv pt care consider ca trebuia schimbat de mult Lazar este faptul ca se jura si facea cruce mare ca el nu a semnat protocolul care tocmai fusese desecretizat. Ca e o inginerie si o mizerie, dar tocmai ce semnase un astfel de protocol.

Personal, cred că ești intr-o mare eroare, sau te uiți cam mult la antene?
Protocoalele cu SRI s-au semnat in regimul Nastase, de catre oamenii PSD-ului.
Iar protocolul făcut public de jegul uman-vîlcov, nu este ilegal
-Esti gay? -Nu. De ce? -Te-am văzut vorbind cu un gay. -Nu sunt nici retardat și totuși vorbesc cu tine
Avatar utilizator
iuliangrecu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 3040
Membru din: Lun Ian 05, 2015 2:52 pm
Has thanked: 15897 times
Been thanked: 11585 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Oct 26, 2018 10:07 am

iuliangrecu scrie:
damblagiu scrie:un motiv pt care consider ca trebuia schimbat de mult Lazar este faptul ca se jura si facea cruce mare ca el nu a semnat protocolul care tocmai fusese desecretizat. Ca e o inginerie si o mizerie, dar tocmai ce semnase un astfel de protocol.

Personal, cred că ești intr-o mare eroare, sau te uiți cam mult la antene?
Protocoalele cu SRI s-au semnat in regimul Nastase, de catre oamenii PSD-ului.
Iar protocolul făcut public de jegul uman-vîlcov, nu este ilegal


Bine.
muie psd.
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde teo » Vin Oct 26, 2018 11:57 am

iuliangrecu scrie:..sau te uiți cam mult la antene?
...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...
Avatar utilizator
teo
Consilier
 
Mesaje: 3585
Membru din: Mar Ian 07, 2014 5:15 pm
Localitate: Sibiu
Has thanked: 6962 times
Been thanked: 10029 times

Re: Faze de toata jena

Mesaj necititde damblagiu » Vin Oct 26, 2018 12:18 pm

teo scrie:
iuliangrecu scrie:..sau te uiți cam mult la antene?
...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Ooooo!!!! Bine ai venit mai Teo, dar vorbeste cu cuvinte nu cu desene.
Stiu parerea ta. In afara de voi, singurii care ganditi cu mintea voastra, ceilalti care vad altfel lucrurile, ori sunt prosti, ori se uita la antene. :lol: :lol: :lol: Iti multumesc mult ca nu m-ai bagat in prima categorie. :D
Ce crezi bre, că englejii ie proști!?
damblagiu
Super Fan Thassos
 
Mesaje: 6884
Membru din: Mar Ian 07, 2014 9:28 pm
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 14827 times
Been thanked: 21175 times

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Social

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 22 vizitatori